یکی از موضوعاتی که شاید دغدغه‌ی تعداد زیادی از عروس و داماد‌ها و زوج‌های جوان به ویژه ساکنین شرق تهران باشد، انتخاب سالن عقد و محضر ازدواج شرق تهران است که باید در انتخاب آن نهایت دقت و بررسی انجام شود.

سالن عقد هورام و سفره عقد

در واقع این دقت و بررسی در انتخاب یک سالن عقد مناسب در شرق تهران در برنامه‌ریزی‌های زوج‌های جوان و در کل عروس و دامادها باعث ساختن یک شب عالی برای اولین روز زندگی مشترک آن ها می‌شود و لازم به ذکر است که این حساسیت‌ها برای برگزاری یک جشن و مراسم عقد و عروسی ایده‌آل تا حدود زیادی درست و به جا است.

البته باید در نظر داشت که دقت‌های زیاد و همچنین حساسیت‌های بیش از اندازه در انتخاب یک سالن عقد و محضر ازدواج در شرق تهران یا هر منطقه دیگر می‌تواند موجب شود که زمان مناسب برگزاری جشن و مراسم عروسی و عقد به عقب افتاده و یا نتوان برنامه‌ریزی مناسب و خوبی را انجام داد.

در حقیقت برنامه‌ریزی برای برگزاری یک جشن عروسی  و مراسم عقد در یک سالن عقد و یا محضر ازدواج یکی از ارکان اصلی برای برگزاری هر مراسم و جشنی به شمار می‌روند و با توجه به این  نکته که در مقالات پیشین به طور مفصل به این موضوع پرداخت شد می‌توان گفت برگزاری یک مراسم و جشن عروسی و عقد خوب و ایده‌آل  بدون امر برنامه‌ریزی تقریبا محال و غیرممکن است.

با توجه به موضوعات گفته شده و سختی انتخاب یک سالن عقد و محضر ازدواج مناسب و با کیفیت در منطقه شرق تهران به ویژه که تعداد این نوع سالن عقدها در شهر در حال افزایش است، در ادامه به معرفی یکی از بهترین سالن عقدهای تهران و به خصوص شرق تهران می‌پردازیم.

سالن عقد قصر هورام بهترین سالن عقد شرق تهران

سفره عقد و گل ارایی هورام

شاید در نگاه اول موضوع بزرگی باشد که سالن عقد قصر هورام را با در نظر گرفتن رقبا و همه سالن عقدهای شرق تهران و همچنین محضرهای ازدواج این ناحیه از شهر تهران، این سال عقد را در بحث معرفی بهترین سالن عقد شرق تهران نامید اما باید گفت دلایل زیادی در این مقایسه نهفته است که سالن عقد قصر هورام را بهترین سالن عقد شرق تهران معرفی می‌کند.

با توجه به روند جذب عروس و دامادها به این سالن عقد مجلل و زیبا و همچنین میزان رضایتمندی زوج‌های جوان و میهمانان دعوتی آن ها از این مجموعه حرفه‌ای، یکی از دلایلی که این سالن عقد را از دیگر محضر ازدواج ها و سالن عقد های شرق تهران متمایز می‌کند همین موضوع است.

در واقع تنها موضوعی که می‌توان پس از نتیجه‌گیری از ارائه همه خدمات و کیفیت و کمیت تمامی امکانات یک  مجموعه از طریق آن به بهترین قضاوت ممکن و ارزیابی در خصوص کیفیت کلی یک سالن عقد و محضر ازدواج دست پیدا کرد، بررسی میزان رضایتمندی عروس و داماد و در کل همه میهمانان دعوتی به جشن‌ها است که چه نظری راجع به خدمات ارائه شده در آن مجموعه دارند.

پس از بررسی این موضوع میزان رضایتمندی تعدادی از افراد است که می‌توان تا حدود زیادی از کیفیت خدمان و امکانات یک مجموعه اطمینان حاصل کرد و در انتخاب یا انتخاب نکردن آن ها تقریبا بودن هیچ تردید و شکی بود.

طبق  بررسی‌های انجام شده از میزان رضایتمندی‌های عروس و داماد‌ها و همچنین میهمانان آن ها در این مجموعه یعنی سالن عقد و محضر ازدواج قصر هورام، بالاترین امتیازات از هر جهت به این مجموعه خاص تعلق می‌گیرد و در کنار رقبای خود در مراتب بالاتری قرار می‌یابد.

امکانات و خدمات سالن عقد قصر هورام

دکوراسیون سالن عقد هورام

سالن عقد قصر هورام یکی از معدود سالن عقدهایی در سطح تهران است که علاوه بر طراحی دکوراسیونی اختصاصی برای مجموعه خود، قصد داشته با طراحی‌های خاص و چشم نواز و همچنین کمتر به کاربرده شده در سالن عقدها و محضر عقدهای دیگر سطح شهر تمایز خود را تا حد ممکن ایجاد کند.

این سالن عقد با به کارگیری پرسنلی کارآزموده و حرفه‌ای از هر نظر در بحث و موضوع کیفیت و سرعت پذیرایی از میهمانان دعوتی جشن در بین سالن عقدهای شرق تهران به نوعی پیشگام است و حجم رضایتمندی عروس و داماد‌ها و همچنین میهمانان جشن عقد و عروسی آن ها نشان از این موضوع است.

همچنین سالن عقد قصر هورام با به کارگیری بهترین آشپزها در تلاش است با حفظ کیفیت و همینطور ارتقای کیفیت و بهبود غذاها و دسرهای خود منوهایی متنوع و پویا را در اختیار عروس و دامادها و در کل همه زوج‌های جوان بگذارد.

سخن آخر

اگر به دنبالی انتخابی کاملا مناسب و ایده‌آل برای برگزاری جشن عروسی و عقد خود هستید می‌توان گفت که سال عقد قصر هورام از جمله انتخاب‌هایی است که می‌تواند در بالای لیست برنامه‌ریزی‌های شما قرار بگیرد و  از هر جهت در موضوع کیفیت خدمات اطمینان شما و همسرتان به طور کامل و خوب کسب کند.