درخواست منو
تاریخ حدودی مراسم

سالن عقد فضای باز شرق تهران

در واقع امروزه بیشتر مردم به برگزاری مراسم عقدشان در سالن‌ها و محضرهای عقد در فضای باز تمایل دارند که این موضوع دلایل مختلفی دارد. از دلایل محبوبیت برگزاری مراسم عقد در فضای باز می‌توان به زیبایی محیطی که فضای باز با خود به همراه دارد اشاره کرد به هر حال مراسمی که برگزار می‌شود قرار است شادی آور و به یادماندنی باشد. از دلایل دیگر که بسیار هم نزد پژوهشگران حوزه کرونا نیز توصیه می‌شود برگزاری مراسم‌هایی مثل مراسم عقد در فضای باز است چون از لحاظ فاصله بهداشتی و هوای آزادی که در جریان است بسیار شرایط ایمن‌تری را برای مهمانان و عزیزانتان فراهم می‌کند.

تیم برگزاری مراسم عقد شما

مجموعه هورام با بهره گیری از مدیران و کادری با تجربه بالا بهترین تشریفات و تدارک را برای شما در فضای باز آماده کرده‌اند. هورام با دیزاین دکوراسیونی فوق‌العاده فضایی فوق العاده زیبا را در بین فضای بازی سرسبز صورت داده‌اند تا با تیم حرفه‌ای و متخصص خود یکی از بهترین مراسم‌های نامزدی و عقد را برای شما برگزار کنند. هدف مجموعه هوارم از همچنین کاری ساختن شبی ماندگار و خاطره انگیز برای زوج‌های جوانی که عاشقانه در کنار هم در شرف ازدواج هستند؛ است.

با جدیت می‌توان گفت که تیم مدیریتی هورام از باتجربه‌ترین کادر در بحث برگزاری مراسم عقد در فضای باز است که تماماً می‌تواند بدون هیچ عیب و نقصی آن را برگزار کند. از نکات مثبت هورام این است که به صورت متوالی هر چند وقت بازسازی و دیزاینی متفاوت انجام می‌دهند و به نوعی خود را آپدیت می‌کنند تا همیشه در خط اول بهترین سالن عقدهای دارای فضای باز باشند. اگر شما حسرت برگزاری مراسمی مانند مراسماتی که در خارج از کشور و فیلم‌ها برگزار می‌شود را دارید هورام این کار را با حداقل‌ترین هزینه ممکن برای شما به بهترین نحو می‌تواند انجام دهد.

با فضای بازی که مجموعه هورام برای مراسمات عقد و نامزدی شما محیا نموده است دیگر نیازی به باغ تالار ندارید و با خیال آسوده مراسم خود را به یک مجموعه با سابقه می سپارید.

برگزاری مراسم عقد در فضای باز هورام

زیبایی فضای باز که شما می‌خواهید در آن مراسم خود را برگزار کنید تنها چیزی نیست که هورام به آن فکر کرده بلکه هورام با تلاش‌های پی در پی یکی از زیباترین سفره‌های عقد و البته مطابق با سلیقه شما را آماده کرده است. به جز این موضوع مجموعه سالن عقدهای هورام بسیار به نحوه پذیرایی و مباحث مربوط به میهمانان شما دقت کرده است و با ارائه منوهایی متنوع و عالی دست عروس و داماد را برای انتخاب پذیرایی از مهمانان خود را کاملاً باز گذاشته است.

تصوری از مراسم عقد شما در هورام

تصور کنید مراسم عقد شما در فضای بازی به متراژ ۲۵۰۰ متر در فضایی مجلل با سبک اروپایی و دیزاینی که تیم هورام آماده کرده برگزار شود؛ حتی تصور همچین مراسمی هم زیباست فضای باز هورام که با درخت‌هایی زیبا و بلند پرشده یکی از نایاب‌ترین فضاها را برای بحث عقد و عروسی فراهم دیده است هورام همچنین برای راحتی مهمانان شما نیز پارکینگی در نظر گرفته که بسیاری از مشکلاتی که مهمانان برای این موضوع را دارند حل کند.

برخی از امکانات دیگر عبارت‌اند از: دارا بودن میز vip جهت میز والدین محترم عروس و داماد، پذیرایی از مهمانان توسط مهمانداران آموزش دیده با لباس فرم، داشتن آلاچیق و اتاق شام  vip و رختکن مجزا، ورود ماشین عروس به محوطه و پارکینگ اختصاصی مهمانان، سفره عقد با گل آرایی و شمع آرایی، انواع میوه و شیرینی، نورپردازی حرفه‌ای و کف  LEDو…

برگزاری آیین و عقد آریایی در سالن عقد هورام از خدمات قابل ارائه در این مجموعه می باشد.

حرف آخر

مجموعه هورام در شرق تهران واقع شده که دسترسی آسان و راحتی برای شما و مهمانانتان دارد و با تمام ویژگی‌هایی که داراست یکی از مناسب‌ترین و بهترین سالن عقدهای شهر تهران را تشکیل داده است و می‌توان به واقع گفت که مجموعه سالن عقدهای هورام رضایت تمام زوج‌های جوان و مهمانان را به‌دست می‌آورند