درخواست منو
تاریخ حدودی مراسم

برای اینکه متفاوتر از باقی مراسم‌ها باشید ست لباس عقد عروس و داماد ایده‌ای بسیار زیبا است و این ایده باعث می‌شود تمام میهمانان لباس مراسم عقد شما را به خاطر بسپارند. اینکه لباسی را انتخاب کنید که با دیزاین و دکوراسیون سالن عقد یا باغ همخوانی داشته باشد تاثیر بسیار زیادی در زیبا بنظر رسیدن عروس و داماد و مراسم شما خواهد داشت

مهمترین نکته در انتخاب ست لباس عقد، انتخاب رنگ می‌باشد. شما باید لباسی را انتخاب کنید که با تم مراسم و همچنین رنگ پوست شما همخوانی داشته باشد

در ادامه این مطلب از سالن عقد هورام مدل‌هایی مناسب برای ست لباس عقد عروس و داماد را گردآوری کرده‌ایم. با ما همراه باشید.

ست لباس عقد محضری عروس و داماد

ست لباس عقد محضری

ست عروس و داماد عقد محضری شیک

ست لباس عقد عروس و داماد برای محضر و جشن

ست بودن به این معنی نیست که رنگ لباس هر دو یک رنگ باشد، بلکه باید برخی آیتم‌ها و اکسسوری‌های مشترک داشته باشند. برای مثال پیراهن، جلیقه، گل داخل جیب کت، کروات و پاپیون داماد با رنگ لباس، شال یا دسته گل عروس مشابه باشد. توجه به این نکته می‌تواند ست بسیار شیک و زیبایی برای عروس و داماد بوجود آورد.

ست شیک عقد محضری

لباس عقد محضری رنگی

در سال‌های اخیر، شاهد یک دگرگونی جذاب در دنیای مد عروسی بوده‌ایم، عروس‌ها به جای پیروی از سنت دیرینه لباس عروس سفید، به دنبال لباس عقد رنگی هستند. این انتخاب جسورانه، نه تنها ظاهری منحصر به فرد و چشم‌نواز به ارمغان می‌آورد، بلکه بیانگر شخصیت و سلیقه خاص عروس خانم نیز می‌باشد.

لباس‌های عقد رنگی در مدل‌های مختلفی از جمله بلند، کوتاه، پرنسسی، ماهی، A-line و … ارائه می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به سلیقه و فرم اندام خود، مدلی را انتخاب کنید که به بهترین شکل زیبایی شما را به نمایش بگذارد.

جنس‌های مختلفی برای لباس عقد رنگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله محبوب‌ترین جنس‌ها می‌توان به ابریشم، ساتن، تور، گیپور، دانتل و … اشاره کرد. انتخاب جنس لباس به فصل برگزاری مراسم و همچنین سلیقه شما بستگی دارد.

ست لباس عقد مدل 2022

ست جذاب لباس عقد محضری

ست لباس عقد ( گل کت داماد با پیرآهن عروس)
ست لباس عقد ( گل کت داماد با پیرآهن عروس)
ست گلبهی لباس عقد محضری عروس و داماد
ست گلبهی لباس عقد محضری عروس و داماد
ست عقد محضری شیک عروس و داماد
ست عقد محضری شیک عروس و داماد ( جلیقه همراه با لباس عروس )

ست عقد طوسی لباس عروس داماد

لباس عقد محضری نباتی

لباس عقد محضری نباتی، با رنگ ملایم و لطیف خود، ظاهری منحصر به فرد و چشم نواز به شما می‌بخشد و این روز خاص را برایتان به یاد ماندنی‌تر می‌کند. این رنگ، نمادی از آرامش، لطافت و عشق است و می‌تواند به خوبی حس و حال شما در این روز را به نمایش بگذارد.

رنگی خاص و متفاوت: رنگ نباتی، رنگی خاص و کمتر استفاده شده در لباس عقد است که شما را از دیگر عروس‌ها متمایز می‌کند.
ظاهری شیک و مدرن: این رنگ، ظاهری شیک و مدرن به شما می‌بخشد و شما را در این روز خاص، خاص‌تر از همیشه نشان می‌دهد.
مناسب برای هر فصلی: رنگ نباتی، رنگی خنک و ملایم است که برای هر فصلی از سال مناسب می‌باشد.
قابل ست شدن با رنگ‌های مختلف: این رنگ به راحتی با رنگ‌های مختلف ست می‌شود و شما می‌توانید از اکسسوری‌های متنوعی با آن استفاده کنید.
حسی از لطافت و ظرافت: رنگ نباتی، حسی از لطافت و ظرافت را به شما می‌بخشد و شما را در این روز خاص، زنانه‌تر از همیشه نشان می‌دهد.

لباس عقد نباتی

ست شیک عقد محضری

مدل لباس عقد محضری نباتی

مدل لباس عقد رنگی نباتی

***

20 مدل کلاه عقد محضری جذاب و شیک 

***

ست طوسی جذاب و شیک لباس عقد محضری

ست کرم صورتی جذاب و شیک لباس عقد محضری عروس و داماد
ست کرم صورتی جذاب و شیک لباس عقد محضری عروس و داماد
ست زرشکی لباس عقد محضری
ست زرشکی لباس عقد محضری عروس و داماد ( کراوات و لباس عروس )

ست لباس عقد جذاب

ست عقد سبز آبی
ست لباس عقد محضری سبز آبی

ست لباس عقد نوک مدادی

لباس عقد محضری کت و شلوار

کت و شلوار زنانه می‌تواند انتخابی ایده‌آل برای شما باشد! این لباس، نه تنها شما را در این روز خاص، خاص‌تر از همیشه نشان می‌دهد، بلکه ظاهری شیک و قدرتمند به شما می‌بخشد.

کت و شلوار، ظاهری شیک و مدرن به شما می‌بخشد و شما را از دیگر عروس‌ها متمایز می‌کند.
پوشیدن کت و شلوار در روز عقد می‌تواند به شما اعتماد به نفس بیشتری بدهد و به شما کمک کند تا در این روز خاص، در بهترین حالت خود باشید.
کت و شلوار برای روز عقد به راحتی با رنگ‌های مختلف ست می‌شود و شما می‌توانید از اکسسوری‌های متنوعی با آن استفاده کنید.

ست سفید رنگ لباس عقد

لباس عقد محضری کت و شلوار

مدل لباس عقد محضری کت شلوار

کت و شلوار عقد محضری

همیشه عروس و دامادها دوستدارند برای مراسم عقد بسیار جذاب بنظر برسند و یکی از کارهایی که برای جذابیت انجام میدهند ست کردن لباس عقد می‌باشد این اقدام علاوه بر آنکه پیوند قلبی شما و همسرتان را نمایان می‌کند و باعث می‌شود در عکس‌ها و فیلم‌های جشن عقد زیباتر به نظر برسید.

به نظر شما بهترین ست لباس عقد عروس و داماد کدام است؟ شما چه تجربه ای در این زمینه دارید ؟ یشنهادی برای ست کردن لباس عروس و داماد دارید؟ فراموش نکنید نظرات و پیشنهادات خود را با ما و سایر همراهان ستاره به اشتراک بگذارید.