تقریبا می‌توان گفت شب عروسی و برگزاری جشن و مراسم عقد یکی از مهم‌ترین روزهای زندگی مشترک زوج‌های جوان به حساب می‌آید که البته حساسیت در برگزاری آن نیز کاملا منطقی و همچنین به جا است. برگزاری یک جشن عقد و عروسی در تالار پذیرایی که خوب جزییات و ویژگی‌های آن را نمی‌دانید کمی عجولانه و دور از منطق است. در ابتدا باید گفت تنها چیزی که در برنامه‌ریزی‌های شما برای انتخاب یک تالار پذیرایی مهم است و باید به آن توجه زیادی داشت، شناخت درست و کامل یک تالار است که تا حد زیادی در برگزاری مراسم و جشن عقد و عروسی کمک مفید واقع می‌شود.

تالار پذیرایی قصر کیان، مجموعه‌ای خوش نام و مورد قبول برای تمامی عروس و دامادهایی است که اولین شب زندگی مشترکشان را به انتخاب خود در این تالار پذیرایی زیبا سپری کرده‌اند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

به جرئت قصر کیان را می‌توان یکی از مهم‌ترین تالارهای پذیرایی در تهران دانست. زیرا این مجموعه با مدیریتی با سابقه و با تجربه اداره می‌شود که سالهای سال به اداره چنین مجموعه‌های بزرگی مشغول بوده‌اند و زیر و بم برگزاری یک جشن و مراسم عقد را کاملا به خوبی می‌دانند.

دکوراسیون و چیدمان تالار پذیرایی قصر کیان

قصر کیان دکوراسیونی مدرن و با ریشه‌های کلاسیک  دارد. اگر شما و همسرتان قصد دارید جشن عقد و عروسی خود را در تالاری زیبا و خوش ساخت برگزار کنید می‌توان گفت این تالار پذیرایی انتخاب مناسبی می‌تواند باشد.

همچنین دکوراسیون تالار پذیرایی قصر کیان در سال اخیر دچار تحولی در بازسازی و طراحی‌های جزیی‌تر شده که شما در داشتن عکس و فیلم‌هایی با پس زمینه‌های جذاب و دوست داشتنی یاری می‌کند. در واقع یکی از مسئله‌های اصلی زوج‌های جوان و به کلی عروس و دامادها همین موضوع است که تالار پذیرایی انتخابی آن ها باید پس زمینه‌های خوبی را برای عکاسی عروسی و فیلمبرداری به آن ها ارائه کند.

تالار پذیرایی قصر کیان در تلاش است با بهبود هر چه بیشتر و به روز چیدمان و دکوراسیون‌هایی جدید و زیبا نظر این نوع عروس و دامادها را جلب کند که در حقیقت در این موضوع کاملا موفق نیز بوده است.

سالن عقد اختصاصی قصر کیان

گاهی اوقات تالارهای پذیرایی در طراحی دکوراسیون و چیدمان فضای داخلی تالار خود، دست به طراحی مکانی به عنوان سالن عقد اختصاصی می‌زنند که بسیاری از تالارهای دیگر نیازی به آن در خود نمی‌بینند و در واقع سالن عقد مجزایی را برای عروس و داماد فراهم نمی‌کنند.

تالار پذیرایی قصر کیان از آن جمله تالارهایی است که قصد داشته برای برگزاری حرفه‌ای‌تر و تجربه راحتی بیشتر عروس و داماد، سالن عقد اختصاصی خود را طراحی و چیدمان کند. این سالن عقد با دکوراسیونی که از چیدمان و سبک دکور کلی مجموعه الهام گرفته شده، با فضایی نسبتا بزرگ  و مناسب تعبیه شده که در نوع خود امکان خوبی را برای زوج‌های جوان فراهم کرده است.

منو، پرسنل و کادر پذیرایی از میهمانان

یکی از مهم‌ترین ارکان برگزاری هر مراسم و جشن عقد و عروسی بدون شک غذا و نحوه پذیرایی از میهمانان حاضر در مجلس است. قصر کیان با پرسنلی کارآزموده و مجرب این اطمینان را به شما می‌دهد که در بهترین و حرفه‌ای‌ترین حالت ممکن از میهمانان حاضر در جشن به خوبی پذیرایی می‌شود و در انجام این امر بیشترین تلاش را برای لذت بیشتر عروس و داماد در مراسم عروسی خواهد کرد. همچنین قصر کیان برای راحتی بیشتر و بهتر عروس و دامادهای محترم، منویی متنوع و منعطف طراحی کرده است که در قیمت‌های مختلف و خوبی دسته بندی و ارائه می‌شوند. باری اطلاعات بیشتر از آن می‌توانید به راحتی از وبسایت تالارکده آن را دریافت کنید.

آدرس: تهران، خیابان دماوند، بین خاقانی و آیت، روبروی سینما ماندانا، تالار قصر کیان تلفن:‌ ۷۷۹۲۰۲۷۰ موبایل:‌ 09121861354