بدون شک می‌توان گفت تالار مجل کیان را می‌توان جزو بهترین تالارهای پذیرایی و تشریفاتی در تهران و غرب تهران دانست که در زمینه برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی تازه عروس و دامادها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. در ادامه به معرفی برخی از شاخصه‌های مهم تالار مجل کیان خواهیم پراخت. تالار پذیرایی مجلل کیان با فراهم کردن فضایی بزرگ و کاملا حرفه‌ای این موضوع مهم را به خوبی در نظر داشته و نسبت به آن کوشیده است تا با طراحی فضای داخلی و بیرونی خوب و مناسب و همچنین تدارک امکانات زیاد رفاهی و ایده‌آل این مهم را عملی کرده و مکانی مناسب را برای عروس  و دامادهای محترم برای برگزاری یک جشن عقد و عروسی رویایی فراهم کند.

ظرفیت بالا و طراحی مدرن تالار پذیرایی مجلل کیان

تالار پذیرایی مجلل کیان با ظرفیت 1000 میهمان یکی از آن دسته از تالارهایی است که می‌تواند تمام انتظارات یک زوج و عروس و داماد را برای برگزاری جشن و مراسم عقد و عروسی تا حد زیادی برآورده کند.

در واقع این تالار با طراحی شیک و مدرن خود قصد دارد که عروس و دامادهایی را که دکوراسیون به روز  از انتظارات مهم آن ها به شما می‌رود را به خوبی راضی کند و همچنین این طراحی‌ها و دکوراسیون جدید و حرفه‌ای باعث شده که در کنار فضای بزرگ مجموعه، تناسب زیبایی برای برگزاری یک مراسم و جشن عقد و عروسی خوب و ایده‌آل شکل بگیرد.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که شاید در همان نگاه اول جذابیت تالار مجلل کیان را دوچندان کرده و مورد پسند واقع دهد، طراحی لابی شیک و منحصر به فرد این مجموعه است. لابی این تالار زیبا با به روزترین تجهیزات و اکسسوری‌های خاص تزیین  و چیده شده که در عکاسی‌های عروسی و همچنین در فیلمبرداری پس زمینه‌های جذابی را برای عروس و داماد به ارمغان می‌آورد.

پارکینگ طبقاتی و فضای باز تالار مجلل کیان

تالار مجلل کیان علی‌رغم فضای وسیع و بزرگی که در اختیار میهمانان و عروس و داماد می‌گذارد، فضای باز بزرگی بالغ بر 2500 متر هم برای راحتی بیشتر و برگزاری یک جشن و مراسم عروسی و عقد بهتر در نظر گرفته است که یکی از ویژگی‌های خوب دیگر این تالار پذیرایی به شمار می‌رود.

این فضای باز همانگونه که انتظار می‌رود از سبک دکوراسیون داخلی تالار پذیرایی پیروی می‌کند و طبق طراحی‌ داخلی، طراحی و با درخت‌های بلند و زیبا  چیدمان شده است.

همچنین این مجموعه با طراحی یک پارکینگ طبقاتی عملا یکی از بزرگترین مشکلات مراسم‌ها و جشن‌های عقد و عروسی یعنی جای پارک میهمانان را بر طرف کرده است که در نوع خود بین تالارهای تهران کمیاب و قابل توجه است.

امکانات ویژه تالار پذیرایی مجلل کیان

یکی از موضوعاتی که در برنامه‌ریزی‌های زوج‌های جوان و در کل همه‌ی عروس و دامادها برای انتخاب یک تالار و یا باغ تالار برای برگزاری جشن عقد و عروسی مهم است و همیشه در نظر گرفته می‌شود امکانات خاصی است که تالارها از خود ارائه می‌کنند.

در واقع این خدمات و امکانات خاص و ویژه هستند که به نوعی مزیت رقابتی تالارها به شمار می‌روند و آن ها را از یکدیگر متمایز و متفاوت می‌کند.

حال باید نیم نگاهی به ویژگی‌های دیگر این مجموعه بزرگ انداخت که امکانات زیادی را شامل می‌شود و فقط می‌توان به تعدادی از آن ها اشاره کرد. تالار پذیرایی مجلل کیان، اتاق ویژه‌ای مخصوص عروس و داماد طراحی تدارک دیده‌اند که یکی از خصوص یات اصلی این تالار به شمار می‌رود. همچنین کادری مجرب و پرسنل متخصصی را برای پذیرایی هر چه بهتر از میهمانان در نظر گرفته‌اند که خود کمک بزرگی در روند اجرا و برگزاری جشن‌های عقد و عروسی خواهدکرد.

این موارد تازه بخشی از امکانات زیاد تالار مجلل کیان است و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس‌ها از فضاهای متنوع و زیبای این مجموعه می‌توانید به ویسایت تالارکده مراجعه کنید.