>
درخواست منو
تاریخ حدودی مراسم

تصور شما از رؤیایی‌ترین شب زندگی‌تان چیست؟یک تم عاشقانه، با رنگ‌های زیبا و چیدمان و دیزاین چشم‌نواز؟ در این که تمامی زوجین علاقه دارند مراسم‌شان به بهترین شکل ممکن برگزار شود شکی نیست، اما برگزاری مراسم عقد و عروسی باشکوه ملزم رعایت کردن معیارهای متفاوتی همچون ماشین عروس، متن عاشقانه کارت عروسی، دیزاین محل برگزاری مراسم عقد و عروسی … می‌باشد.

این معیار در کنار بالا بردن کیفیت برگزاری مراسم عروسی و عقد تأثیر مستقیم بر کیفیت عکس‌های عروسی و عقد شما می‌گذارد تا در نهایت آلبوم عکس عروسی شما به بهترین شکل ممکن جمع‌آوری شود.

در این مقاله قصد داریم به شما 10 ایده عاشقانه و زیبا برای دیزاین محل برگزاری مراسم عقد و عروسی را معرفی کنیم.

در مرحله‌ اول می‌بایست یک برنامه‌ریزی دقیق و یک تصور ذهنی نسبی از مکان دلخواه خود برای برگزاری مراسم خود داشته باشید.

دیزاین مراسم عقد و عروسی

دیزاین محل برگزاری مراسم عقد و عروسی

دیزاین محل برگزاری مراسم عقد

5نکته مهم و اساسی برای دیزاین محل برگزاری مراسم عقد و عروسی

از آنجایی که شما قادر به رزرو تالار عروسی و یا سالن عقد به صورت خام و بدون دیزاین هستید تا خودتان باسلیقه‌ی خود به زیبای آن‌ مکان جان ببخشید، ضروری است که به این نکته توجه داشته باشید که شما می‌بایست در انتخاب مکان برگزاری مراسم عقد و عروسی خود قبل از انتخاب کردن تزیین ساده دیوار عقد دلخواه خود فکر کنید به دلیل اینکه آن مکان‌ باید پتانسیل پیاده سازی دیزاین دلخواه شما را داشته باشد.

همچنین ببینید : عقد آریایی

به عنوان مثال اگر شما قصد ساختن صحنه‌‌ی احساسی ورود عروس و داماد از تونل گل‌آرایی شده و با شکوه را داشته باشید، می‌بایست مکانی را انتخاب کنید که در ورودی خود از مزیت تونل برخوردار باشد تا شما بتوانید با سلیقه‌ی خود اقدام به دیزاین آن کنید.

دیزاین تونل ورود عروسی و داماد

 1. گل‌آرایی مهم‌ترین معیار برای دیزاین محل برگزاری مراسم عقد و عروسی

یکی از مهم‌ترین معیارهایی که می‌بایست در دیزاین محل برگزاری مراسم عقد و عروسی به آن توجه زیادی داشته باشید گل‌آرایی محل برگزاری مراسم عقد و عروسی خود می‌بایشد.

گل‌آرایی نقش بسزایی در زیبایی و شکوه بیشتر محل برگزاری مراسم عروسی و عقد شما می‌باشد.

از این رو مهم است که شما در گل‌آرایی حساسیت زیادی به خرج دهید و گل‌ها و رنگ‌های مورد نظر خود را با دقت انتخاب کنید.

در انتخاب گل‌ها به رنگ‌بندی و مدل گل‌ها بسیار توجه داشته باشید به دلیل اینکه این دو معیار در زیبایی هرچه تمام‌تر گل‌آرایی شما تاثیر بسزایی خواهند گذاشت.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از یک تیم کاربلد و با تجربه برای گل‌آرایی مراسم خود استفاده کنید.

دیزاین اصولی مراسم عقد

 1. شمع‌آرایی در زیبایی سالن عقد و تالار عروسی شما تاثیر بسزایی دارد

فرقی ندارد شما قصد برگزاری مراسم عقد در عمارت عقد را دارید و یا برگزاری مراسم عروسی در تالار عروسی در هر صورت شما نباید از اهمیت شمع‌آرایی در دیزاین محل برگزاری مراسم عقد و عروسی خود غافل شوید؛ شمع آرایی تاثیر بسزاییی در ساختن فضای احساسی در سالن عقد موردنظر شما دارد از این رو بسیار حائز اهمیت است که سالن عقدی را انتخاب کنید که از شمع‌آرایی بی‌نقصی بهره‌مند باشد.

دیزاین محل برگزاری مراسم عقد و عروسی

تزیین ساده دیوار عقد

دیزاین محل برگزاری مراسم عقد

 1. نورپزداری اصولی را در دیزاین محل برگزاری مراسم عقد و عروسی فراموش نکنید

نورپردازی اصولی در دیزایین محل برگزاری مراسم عقد وعروسی شما تاثیر بسزایی دارد.

سعی کنید در انتخاب مکان و رنگ مورد نظر خود حساسیت کافی را به خرج دهید، به دلیل اینکه نورپردازی درست و اصولی می‌توانید جذابیت و شکوه لحظات عاشقانه و حساس مراسم عقد و عروسی شما چند برابر کند.

از این رو بسیار مهم است که در مواقع از طیف رنگی و روشنایی کافی بهره ببرید تا مراسم شما به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

دیزاین مراسم عقد و عروسی

 1. ظروف پذیرایی

هنگامی که مهمانان شما بر سر میز دیزایین شده می‌نشینند تا از صرف ناهار لذت ببرند، بسیار مهم است که این شرایط را برای مهمانان عزیزتان این تجربه را  بسیار خاص‌تر از زندگی روزمره‌‌ی آن‌ها بکنید.

این کار با انتخاب ظروفی زیبا و شکیل به راحتی انجام پذیر است، سعی کنید ست ظروف پذیرایی خود را با رنگ‌بندی زیبایی ارائه دهید و در انتخاب طرح آن حساسیت به خرج دهید.

همچنین همخوانی رنگ‌بندی دستمال پارچه‌ای و شارژ منظم آن می‌تواند تجربه‌ای دل‌نشین‌تری به مهمانان شما هدیه دهد.

دیزاین محل برگزاری مراسم عروسی

 1. استیج رقص را دیزاین محل برگزاری مراسم عقد و عروسی جدی بگیرید

مهمانان شما در این شب به یادماندنی آمده‌اند را در شادی شما شریک شوند، آن‌ها آمده‌اند که لحظات خوشی را در کنار شما سپری کنند، پس برای شما الزامی هست که تا جایی که توان دارید شرایط را برای آن‌ها فراهم کنید.

استیج رقص یکی از مهم‌ترین معیارهای برای دیزاین محل برگزاری مراسم عقد و عروسی شما می‌باشد، به دلیل اینکه مکانی است که می‌تواند مهمانان شما را برای ساختن شبی رویایی و خوش‌گذرانی بی حد و مرز آماده کند.

در طراحی و دیزایین آن حساسیت بسیار زیادی به کار ببرید، در کنار ساختن لحظات خوش این معیار می‌تواند در کیفیت عکس و فیلم‌های مراسم عروسی و عقد شما تاثیر مستقیم بگذارد.

دیزاین استیج مراسم عروسی

دیزاین محل برگزاری مراسم عقد و عروسی

محل برگزاری مراسم عقد و عروسی

سالن عقد ایده‌آل انتخاب کنید

پیدا کردن یک سالن عقد ایده‌آل و لاکچری بسیار سخت‌تر از انتخاب یک تالار عروسی لاکچری است، به دلیل مزیت رقابتی کمتر شما می‌بایست در انتخاب سالن عقد خود بسیار حساسیت بیشتری به خرج دهید.

جایگاه عکس‌های مراسم عقد را در آلبوم عکس عروسی خود دست کم نگیرید و سعی کنید آن‌ها را به بهترین شکل ممکن به ثبت برسانید، یک سالن عقد ایده‌آل از یک دیزاین خاص برخوردار است.

سفره عقد، استیج رقص، گل‌آرایی، شمع آرایی و … همگی از مزیت‌هایی هستند که یک سالن عقد ایده‌آل می‌بایست تمام این مزیت‌ها را در خود جایی داده باشد.

سالن عقد هورام با بهره‌گیری از پرسنل مجرب و کاربلد و همچنین با استفاده از بروزترین امکانات، بی‌نقص‌ترین خدمات، دیزاین لاکچری، دکوراسیون شیک و … می‌تواند بهتری گزینه برای برگزاری یگ مراسم عقد باشکوه و به یاد ماندنی برای شما باشد.

سالن عقد هورام

از دیگر امکانات سالن عقد هورام می‌توان به:

 • دارای 3سالن با ظرفیتهای 50 ،100،150 مدرن و کلاسیک
 • دارای میز vip جهت میز والدین محترم عروس و داماد
 • دارای آلاچیق و اتاق شام vip
 • نورپردازی حرفه ای و کف LED
 • ورود ماشین عروس به محوطه و پارکینگ اختصاصی مهمانان
 • سفره عقد با گل آرایی و شمع آرایی
 • پذیرایی از مهمانان توسط مهمانداران آموزش دیده با لباس فرم
 • پذیرایی شام اتاق سنتی
 • خواننده و سیستم صوتی

و … اشاره کرد.