مجموعه تالارهای مجلل کیان و قصر کیان و همچنین سالن عقدهای مجلل هورام و قصر هورام را می‌توان یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین مجموعه‌های حال حاضر در تهران دانست که در موضوعات برگزاری انواع مراسم‌ها و جشن‌ها از قبیل عروسی، عقد، همایش و… ارائه خدمات می‌کنند.

با در نظر گرفتن تمامی تالارها و سالن عقدهای تهران می‌توان به جرئت گفت سالن عقد های هورام و همچنین تالارهای قصر کیان و مجلل کیان جزو بهترین‌ها و کارآمدترین‌ها در بین آن ها هستند و با مدیرتی باتجربه و باسابقه در موضوع ارائه خدمات تشریفاتی و با کیفیت به جشن های عروسی و مراسم‌های عروسی، فعالیت می‌کنند.

همچنین باید در نظر داشت که این مجموعه‌های بزرگ و وسیع برای راحتی عروس و دامادها و همچنین میهمانان دعوتی جشن عقد و عروسی آن ها امکانات خاص و بسیار زیادی را تدارک دیده‌اند که در بخش‌های مختلف وبسایت می‌توانید با جزییات کامل آن ها آشنا شوید.

مجموعه تالارهای کیان و سالن عقد های هورام با توجه به سلایق مختلف و گوناگون عروس و دامادها و در کل زوج‌های جوان، در تلاش‌اند تا با ارائه بهترین خدمات برای برگزاری انواع مراسم‌ها از قبیل جشن‌های عقد و گدرهمایی‌ها و… رضایت حداکثری میهمانان خود را کسب کنند و بتوانند شبی رویایی را برایتان به ارمغان بیاورند.