یکی از مشکلاتی که عروس و دامادها و همه‌ی زوج‌های جوان اغلب اوقات در برنامه‌ریزی‌هایشان برای انتخاب یک سالن عقد مناسب برمی‌خورند، نبود کیفیت مناسب در بیشتر سالن عقدهای تهران برای برگزاری مراسم و جشن عقد و عروسی است.

سالن عقد مجلل هورام از آن جمله سالن عقدهایی است که برای این موضوع مانند دوا و مرهمی است که می‌توانید از آن بابت برگزاری جشن عقد و عروسی خود کاملا مطمئن باشید و اطمینان داشته باشید که یکی از حرفه‌ای‌ترین سالن عقدهای تهران را برای برگزاری جشن عقد  و عروسی خود برگزیدید.

در همین راستا بهتر است که اگر در حین برنامه‌ریزی‌های خود برای برگزاری جشن عقد و انتخاب محلی مناسب برای اجرای آن، به مشکل برخوردید برخی از ویژگی‌ها و امکانات خاص این سالن عقد زیبا و حرفه‌ای را مطالعه و بدانید.

دکوراسیون و چیدمان زیبای سالن عقد هورام

یکی از ویژگی‌های خاص و بارز سالن عقد هورام که شاید در همان نگاه اول مجذوب آن شوید طراحی‌های زیبا و منحصر به فرد این مجموعه در چیدمان و دکوراسیون به روز و مدرن خود است. این طراحی‌ها بیشتر از این که صرفا زیبایی را در نظر گرفته باشند در واقع کاربردی به شمار می‌روند.

یکی از موضوعاتی که همه‌ی عروس و دامادها و زوج‌های جوان به اتفاق در آن حساس هستند و توجه خاصی به آن می‌کنند جلوه‌های بصری و زیبایی ظاهری یک سالن عقد است که باعث شود پس زمینه‌های عکس‌ها و همچنین فیلم‌های آن ها خاص و جذاب به نظر برسد.

خوشبختانه سالن عقد مجلل هورام با طراحی و دیزاین شیک و همه پسند خود از پس این موضوع مهم به خوبی برآمده  و همچنین باعث شده که در بحث عکاسی عروسی و عقد و فیلم‌برداری از جشن از امکانات بصری زیبایی بهره‌مند شوید.

سفره‌ عقدهای جذاب سالن عقد مجلل هورام

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که شاید بتوان گفت در تهران فقط در این مجموعه می‌توانید بیابید، طراحی‌های کاملا متفاوت و زیبایی برای سفره عقد اختصاصی عروس و داماد است.

این سالن عقد مجلل با در نظر گرفتن سلایق متفاوت و متنوع میهمانان و همچنین از همه مهم‌تر عروس و داماد، دست به طراحی چند نوع سفره عقد مختلف و منحصر به فرد زده است که در نوع خود می‌توان گفت نایاب و بسیار خاص است.

این طراحی‌ها به اسامی رستیک، کلاسیک و مدرن نام گذاری و تدارک دیده شده‌اند که زوج‌های جوان می‌توانند در منوی انتخابی خود در این مجموعه، از هر کدام از آن ها که علاقه بیشتری نسبت به طراحی آن داشته‌اند در نظر گرفته و برای برگزاری جشن عقد خود انتخاب کنند.

امکانات خاص سالن عقد مجلل هورام

همانطور که می‌دانید بعضی از ویژگی‌ها و امکاناتی نظیر جایگاه پارک و پارکینگ اختصاصی برای یک مجموعه و سالن عقد می‌تواند مزیتی مناسب و رقابتی ایجاد کند که متناسب با آن عروس و داماد تصمیم بر انتخاب آن مجموعه برای برگزاری مراسم و جشن عقد خود می‌گیرند.

سالن عقد هورام نیز با فراهم کردن چنین امکاناتی سعی بر این داشته که انتظارات حداکثری عروس و داماد را تا حد امکان برآورده ساخته و همچنین با ایجاد امکانات ویژه و خاصی که تدارک دیده است تا حد زیادی خود را از تمامی سالن عقدهای تهران مجزا و متفاوت ساخته است.

برخی از این امکانات عبارتند از:

  • دارای میز vip جهت میز والدین محترم عروس و داماد
  • پذیرایی از مهمانان توسط مهمانداران آموزش دیده با لباس فرم
  • دارای آلاچیق و اتاق شام vip
  • دارای رختکن مجزا
  • ورود ماشین عروس به محوطه و پارکینگ اختصاصی مهمانان
  • سفره عقد با گل آرایی و شمع آرایی
  • انواع میوه و شیرینی
  • نورپردازی حرفه ای و کف LED
  • و…